You are here:

Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli jak urządzić garderobę?

Jak urządzić garderobę?
Garderoba w ogóle nie musi być dużym miejscem, żeby trzymać w niej nasze stroje oraz utrzymać w nich ład. Sprawdzi się ona także jako zabudowa wnęki w ścianie w innym pomieszczeniu. W takiej sytuacji dobrze nadadzą się drzwi przesuwne, aby oddzielić garderobę od sypialni.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Jak będzie prezentować się nasza garderoba, uzależnione jest głównie od tego, co będziemy tam trzymać. To, czy w czyjejś garderobie znajdzie się dużo regałó, szuflad lub może drążków na wieszaki zależne jest od posiadanych rzeczy. Warto również pomyśleć czy potrzebujemy dodatkowego przestrzeni na jakieś sprzęty, jak np. żelazko czy deska do prasowania.

W przypadku, gdy garderoba zajmie mało przestrzeni, dobrym wyborem będzie kupno szafy na wymiar. Dzięki temu zwiększymy dostępne miejsce na odzież oraz różne dodatki. Dobrze jest zdecydować się na kupno mebli na wymiar oferowanych przez firmę Komandor, która słynie z produkcji bardzo pakownych szaf ubraniowych. Dobrym wyborem okaże się też ładowna szafa narożna, która zwiększy ilość dostępnego miejsca do trzymania naszej odzieży.

Drzwi przesuwne na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Warto także wstawić do Twojej garberoby drzwi przesuwne, nawet gdy jest to osobny pokój. Pozwala to na zwiększenie dostępnej powierzchni użytkowej. W ten sposób zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest konieczna do uchylenia tradycyjnych drzwi. Możemy postawić na gotowe rozwiązania bądź na drzwi przesuwne na wymiar oferowane np. poprzez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Należy pamiętać, że odpowiednie meble w garderobie to nie wszystko. Należy zadbać również o właściwe oświetlenie pokoju. Niezwykle istotne jest, aby światło docierało do wszystkich półek, a także zakątków pokoju. W związku z tym, gdy Twoja garderoba to niemały pokój, powinniśmy zadbać, poza oświetleniem ogólnym, o oświetlenie punktowe. Z ekonomicznego punktu widzenia bardzo dobrą decyzją będą LED-y. Nie tylko zużywają one najmniej energii, ale dostępne są różne rozwiązania, które sprawiają, że można zamontować je w różnych miejscach.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Ostatnim elementem, o którym nie można nie pamiętać jest lustro. Bardzo duża tafla nie tylko pomoże zwiększyć optycznie pomieszczenie, ale też umożliwi nieograniczone przeglądanie się w trakcie wybierania ubrań. Gdy nie posiadamy miejsca na lustro stojące, możemy wybrać wiszące. Dobrą alternatywą dla małych pomieszczeń jest szafa z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowane jest lustro.

Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli jak urządzić garderobę?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Posted by: admin

Related articles
 

Publikacje:

Back to Top